Latvijas Universitātes (LU) aktuālie uzņemšanas datumi pamatstudijās, maģistra līmeņa studijās un doktorantūrā.

“Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī un centralizēto eksāmenu norises laika maiņu esam izmainījuši un pielāgojuši šī brīža situācijai uzņemšanas datumus pamatstudijās. Šogad uzņemšana pamatstudijās norisināsies divas nedēļas vēlāk kā bija plānots, savukārt pieteikšanās datumi uz maģistra līmeņa un doktorantūras studijām paliks nemainīgi. Topošajiem LU studentiem iesaku izmantot šīs papildus divas nedēļas, lai rūpīgi apsvērtu savu nākotnes studiju izvēli, tāpat aicinu skolēnus piedalīties attālinātajās “Studenta kurpēs”, lai labāk iepazītu Universitāti un savu interesējošo studiju programmu,” aicina LU Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis.

Pieteikšanās pamatstudijām

Elektroniskā pieteikšanās pamatstudijām LU studiju programmām portālā latvija.lv norisināsies no 13. jūlija līdz 2. augusta plkst. 24.00.

Savukārt elektroniskā pieteikuma apstiprināšana vai pieteikuma iesniegšana klātienē norisināsies no 27. jūlija līdz 3. augustam darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdien, 1. augustā no plkst. 9.00 līdz 13.00 Rīgā, Raiņa bulvārī 19, LU filiālēs un citos vienotajā uzņemšanā iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktos.

Iestājpārbaudījumi studiju programmās, kurās tie ir noteikti, norisināsies 4., 5. un 6. augustā Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē un LU filiālēs.

Konkursa rezultātu aprēķināšana un paziņošana notiks 2. kārtās:

  • 1. kārtas rezultāti tiks paziņoti 8. augustā portālā www.latvija.lv, īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.

Reflektanti apstiprina iegūto vietu/atsakās no iegūtās vietas, piesakās vai atsakās no dalības 2. kārtā līdz 11. augusta plkst. 16.00.

  • 2. kārtas rezultāti  tiks paziņoti 11. augustā portālā www.latvija.lv, īsziņu un elektroniskās vēstules veidā.

Pretendenti, kuri ieguvuši studiju vietu konkursa 1. kārtā (t.i. savā 1. prioritātē) reģistrēties studijām un noslēgt līgumu fakultātēs un filiālēs varēs no 10. līdz 11. augustam to noteiktajā laikā.

Savukārt no 12. līdz 14. augustam fakultātēs un filiālēs reģistrēties un noslēgt līgumu varēs pretendenti, kuri studiju vietu ieguvuši konkursa 2. kārtā. Arī fakultātēs un filiālēs noteiktajā laikā.

Vairāk informācijas par uzņemšanu pamatstudijās

 

Pieteikšanās maģistra līmeņa studijām

Pieteikšanās uz maģistra līmeņa studiju programmām norisināsies no 30. jūnija līdz 10. jūlijam fakultāšu un filiāļu noteiktajā kārtībā un norādītajās vietās.

Iestājpārbaudījumi un reģistrācija studijām notiks no 13. jūlija līdz 17. jūlijam fakultātēs un filiālēs.

Vairāk informācijas par uzņemšanu maģistrantūrā

 

Pieteikšanās doktorantūrā

Pieteikšanās doktorantūrā notiks no 17. augusta līdz 21. augustam Raiņa. bulv. 19, Rīgā, 144. kabinetā.

Iestājpārbaudījumi notiks LU fakultātēs no 27. augusta līdz 4. septembrim fakultāšu noteiktajā kārtībā un norādītajās vietās.

Reģistrēšanās studijām notiks no 24. septembra līdz 30. septembrim Raiņa bulv. 19, 114. kabinetā.

Vairāk informācijas par uzņemšanu doktorantūrā

 

Visu nepieciešamo informāciju par studiju iespējām un pieteikšanos iespējams uzzināt LU Studentu servisa departamentā sazinoties pa e-pastu lu@lu.lv vai tālruni 67034444.

Izvēlies panākumus, studē Latvijas Universitātē!

Dalīties