Studēt – tas ir apsveicami. Studēt, vienlaicīgi baudot dzīvi, – tā ir iespēja, ko piedāvā Latvijas Universitāte! Ceļošana, sports, kultūra, iesaiste LU ārpusstudiju programmās vai sava biznesa attīstīšana – tās ir tikai dažas no plašajām aktivitātēm, ko Latvijas Universitāte piedāvā studentiem izbaudīt paralēli studijām!

Latvijas Universitātes Kuldīgas filiāle piedāvā studēt dažādās studiju programmās, piedāvājot iespēju studentiem studēt nepilna laika klātienes studiju formā, kas dod iespēju studijas savienot ar darbu un ģimeni, un, protams, studēt Kuldīgā- pilsētā ar dvēseli- vienmēr nozīmē STUDĒT TUVĀK MĀJĀM!

Iegūtā izglītība būs drošs atspēriens tālākajai dzīvei un karjerai! Tikai kompetenti, inteliģenti un profesionāli speciālisti spēj veicināt un attīstīt mūsu valsts nākotni! To apliecina vairāk kā 2000 absolventi, ar kuriem šodien lepojamies, jo viņi ir iestāžu un uzņēmumu vadītāji, dažādu jomu speciālisti un panākumiem bagāti pedagogi! Iesāc savu karjeru LU Kuldīgas filiālē!

Draudzīgā, viedā un komfortablā universitātes atmosfēra Kuldīgas filiālē ļauj pilnvērtīgi izbaudīt studiju procesu un novērtēt to, ko tā spēj dot. Kuldīgas filiāles telpas un aprīkojums ir nodrošināts tā, lai katrs no studentiem spētu kvalitatīvi apgūt savu izvēlēto studiju programmu, pilnvērtīgi iesaistīties studiju procesā un tā apguvē. Studēt tuvāk mājām, nozīmē arī - studējot justies kā mājās! Un tieši LU Kuldīgas filiāle ir tā vieta, kur vienmēr tiek gaidīts katrs filiāles students ar individuālu pieeju un attieksmi, palīdzot, motivējot, atbalstot un līdzejot katrā studenta ikdienas studiju procesa solī. LU Kuldīgas filiālē laipni gaidīti ir ne tikai esošie studenti, bet arī absolventi un jebkurš cits ciemiņš.

STUDENTI IR LU KULDĪGAS FILIĀLES LIELĀKAIS IEDVESMAS UN PRIEKA AVOTS!

Pateicoties Kuldīgas vēsturiski mūsdienīgajam šarmam, Kuldīga ir iecienīta tūrisma pilsēta Latvijā, līdz ar to, pilsēta ir inovatīva, attīstīta un draudzīga Kuldīgas ciemiņiem, ir plašas iespējas, kur lekciju starplaikos ieturēt maltīti, izkustēties pilsētas skaistajos un ainaviskajos parkos un skvēros, kā arī izbaudīt citus pasākumus, ko piedāvā pilsēta. Kuldīgas pilsētas notikumu kalendārs.